Siber Kariyer Programı - Üniversite


BAŞVUR

Eğitime Nasıl Katılabilirim?

Sosyal Medya kanallarımız ve web sayfalarımız üzerinden yaptığımız duyurularla SKP Üniversite başvurularının tarihlerini sizlere duyuruyoruz.
Bu başvuruları takip ederek, “Başvur” linkine tıklayıp, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Eğitimler nerede gerçekleşmektedir?

Eğitimler pandemi dolayısıyla online olarak Zoom, Discord ve benzeri teknolojilerle gerçekleştirilmektedir.

Siber Kariyer Programı Üniversite sonunda "Hacker" olabilir miyim?

Siber Kariyer Programı sadece "hacker" yetiştirmek için hazırlanmış bir program değildir. Ancak üniversite derslerine ve ilerleyen süreçlerde iş bulmak için gerekli bilgi ve beceriye sahip olmanızı sağlayacak eğitimlerdir.

Siber Kariyer Programı’na başvuran herkesi alıyor musunuz?

Üniversite hayatı devam eden ya da yaş aralığı olarak üniversite çağında olan, kendi kariyerine daha iş bulma süreçleriyle yüzleşmeden yatırım yapmak isteyen gençleri özenle dahil etmeye çalışıyoruz.

Neden SKP Üniversite programını tercih etmeliyim?

Çünkü üniversite yıllarında derslerin yoğunluğu ve gençliğin verdiği heyecanlı, hızlı geçen zamanla iş hayatına yatırım yapan genç sayısı maalesef az oluyor.Diğer yandan iş hayatına yatırım yapmak isteyen ve hangi alanlarda gelişeceğine karar veremeyen ya da sahada nelerle karşılacağını bilmeyen gençler genelde doğru hedefe gitmeye çalışırken yorulup sıkılıyor ya da doğru hedefe ulaşamıyorlar.
SKP Üniversite programı sahada uzun yıllar çalışmış ve gerçekten sektörün ihtiyacına yönelik olarak eğitim verdiği için hem üniversitede Programlama, Sistem, Ağ ve Güvenlik gibi derslere katkı sağlayacak hem de iş hayatına 1-0 önde başlamanızı sağlayacaktır.

SKP Üniversite Bana Neler Katabilir?

SKP Üniversite programı 20 gün, yani 98 saatlik uzun ve parçalanmış üniversite hayatınıza ciddi katkıda bulunacak ve iş hayatına bir nebze adım atmanızı sağlayacak bir programdır.
Programlama, Sistem, Ağ ve Güvenlik gibi dersleriniz varsa bunlara katkı sağlayacak hem de Üniversitede öğrendiğiniz derslerin sahada nasıl karşılık bulduğunu öğreneceksiniz.
SKP Üniversite programında hocalardan aldığı bilgi, tecrübe ve deneyimlerle belki de seçmek istediği alanı ve sahadaki karşılığını öğrenecek ve üniversite hayatı boyunca kendini bu alanda uzmanlaştırmaya çalışacaktır.
Bu tür üniversite hayatı aktiviteleri ve eğitimleri iş hayatına boş bir CV ile gitmek yerine, daha dolu ve kendinize güven duymanızı sağlayacak çok önemli ama maalesef çok geç fark edilen tecrübelerdir.