Ec-Council İlearn Sertifikasyonları


Türkiyedeki tek Ec-Council Authorized Reseller olan Barikat Akademi, organizasyonların siber güvenlik iş gücünü yetiştirmek ve güçlendirmek amacıyla Ec-Council'a ait tüm İlearn ve İlabs içeriklerini uygun fiyatlarla vermektedir.
İhtiyacınız olan Ec-Council sertifikaları için Barikat Akademi ile iletişime geçebilirsiniz.


Ec-Council İlearn : Kendi Hızınızda Çevrimiçi Güvenlik Eğitimi

iLearn, Ec-Council'ın çevrimiçi, kendi hızına göre ayarlanabilen seçeneğidir; bu, canlı kursta öğretilen tüm modüllerin kaydedildiği ve akışlı bir video formatında sunulduğu anlamına gelir.


Bir sertifika adayı, dersleri duraklatarak ve programlarının izin verdiği ölçüde çalışmalarına geri dönerek kendi öğrenme hızını belirleyebilir!


Bu sayede online videolar, online dokümanlar ve online laboratuvarlar sayesinde kendi kendini geliştirebilir ve sonrasında CEH sertifika sınavına girebilirsiniz.Dünyada en çok bilinen sertifikalardan olan Certified Ethical Hacker sertifikasına sahip olmak için sadece CEH v11 Voucher'ı Barikat Akademiden satın almanız yeterlidir.


Barikat Akademiden alacağınız bir ilearn Voucher'ı aşağıdaki tüm imkanları size sunacaktır;


Eğitmen tarafından yönetilen, akışlı video eğitim modülleri - 1 yıllık erişim

Resmi Ec-Council e-eğitim yazılımı - 1 yıllık erişim

iLabs, sanal laboratuvar platformu - 6 aylık erişim

Sertifika Sınavı Kuponu

Katılım sertifikası


Ec-Council Voucher'ı Sorun

Barikat Akademi Eğitimler

Beyaz Şaphalı Hacker, kendi ağınızı saldırılara karşı korumak için gereken bilgi ve becerileri sağlarken, bilgisayar korsanlarının kötü amaçlarla kullandığı araç ve teknikleri de analiz eder.

CND - Sertifikalı Network Savunucusu sertifikasyonu, güvenlik konularının ayrıntılı bir şekilde anlaşılmasını, ağı siber saldırılara karşı korumayı içeren gerçek durumlarda tepki verme yeteneğini aktarır.

CCISO kursu ve sertifikasyonu, en üst seviyelerde bile bilgi güvenliği kariyerinde başarı için gerekli olan gerçek deneyimi, gerekli deneyimi adaya analiz eder ve aktarır.

ECSA kursu ve sertifikasyonu, EC-Council tarafından tasarlanan ve yayınlanan ağ güvenliği penetrasyonunu test etme metodolojisinde pratik bir deneyim sunar.

CHFI'nin KURSU ve sertifikasyonu, güvenlik raporları oluşturmak ve güvenlik denetimleri yapabilmek için bilgisayar korsanlığı saldırılarını tespit etme sürecini ve kanıt toplama sürecini inceler.